Skil Masters

Skil Masters

 

Narzędzia Skil Masters to profesjonalne narzędzia dla profesjonalistów! Są one oparte na ponad 90-letnim doświadczeniu w projektowaniu i konstruowaniu odpowiednich narzędzi dla danego zastosowania. Na doświadczeniu nabywanym od roku 1924, kiedy to została wynaleziona przez Skila legendarna pilarka Skilsaw.
Przez ten czas nauczyliśmy się co działa, a co nie działa. Świadczą o tym liczne niezależne testy i recenzje, w których firma Skil nierzadko zdobywa najwyższe tytuły, np. „Najkorzystniejszy wybór”, „Najlepszy zakup”, czy „Zdecydowana rekomendacja”. Wspomniane nagrody potwierdzają, że w procesie opracowywania narzędzi i ich produkcji firma Skil zawsze koncentrowała się na stałej, wysokiej jakości wyrobów.
 

 

Ponad 90-letnia tradycja
 

Od ponad 90 lat w elektronarzędziach firmy Skil stosowane są najnowsze technologie. A to oznacza, że dysponujemy wyjątkową wiedzą na temat tego, czego tak naprawdę chcą profesjonalni użytkownicy elektronarzędzi. Mówiąc wprost – oczekują oni funkcjonalnych narzędzi, które łączą w sobie solidność, łatwość obsługi i wydajność oraz bezkonkurencyjny stosunek wartości do ceny. Można więc skupić się na wykonywaniu pracy, aby skończyć ją w możliwie najkrótszym czasie!
 

 

Sprawdzona trwałość
 

 

Wiemy, że użytkownicy polegają na swoich elektronarzędziach. Dzień po dniu muszą one zapewniać bezprzestojową pracę w najprzeróżniejszych warunkach. Właśnie dlatego konstruujemy trwałe i solidne narzędzia. Tylko jednym z przykładów takiego podejścia może być stosowanie metalowych elementów w przypadku wielu krytycznych podzespołów, np. obudów przekładni. A co najważniejsze, profesjonalna jakość idzie w parze z nadal bardzo przystępną ceną.

$('#dialog_close').click(); $('#menu_preloader_add').remove(); pixel