O firmie

Specmajster Serwis Sp. Z o.o.
Ul. Piasecznia 66
07-420 Kadzidło
(Polska)

Nip: 7582369823
Regon: 382774464
KRS: 0000775592

Tel.: 29 888 10 21

SpecMajster.pl to specjalistyczny sklep internetowy, zajmujący się sprzedażą wysyłkową elektronarzędzi znanych i cenionych zarówno w Polsce, jak i na świecie marek - Dedra oraz Hecht
Pomysł na sklep z branży narzędziowej zrodził się 2001 roku. Prawie 3 lata zajęły nam prace przy jego tworzeniu ale w końcu się udało i w listopadzie 2004 roku, wystartowała nasza pierwsza strona internetowa www.e-majster24.pl oraz pierwsza aukcja na Allegro. Było to dla nas wielkie wyzwanie. Sprzedawaliśmy wtedy elektronarzędzia jednej firmy - Einhell. Strona zainteresowała klientów i zaczęła przynosić zyski. Przerosły one nasze oczekiwania i zaczęliśmy myśleć nad poszerzeniem działalności o kolejne marki oraz nad zmianą nazwy domeny na bardziej atrakcyjną dla ucha i oka.
W ten sposób w 2005 roku została uruchomiona strona, na której właśnie jesteś - www.SpecMajster.pl. Nie mieliśmy wtedy jeszcze tak bogatej oferty jak teraz. Sprzedaż rozpoczynaliśmy z 236 produktami kupowanymi z jednej hurtowni – ale dla nas to na tamtą chwilę było naprawdę dużo. Aktualnie współpracujemy z największymi producentami narzędzi w Polsce, dzięki czemu możemy zaoferować Ci blisko 20 tys. różnych produktów.
Sukces Specmajstra sprawił, że w 2007 r. postanowiliśmy otworzyć kolejny sklep internetowy – Sadowniczy.pl – w tej chwili największy i najbardziej znany sklep z roślinami w Polsce. Możemy poszczycić się tym, że znaczna część asortymentu ogrodniczego jest współdzielona ze Specmajster.pl! Tylko nieliczni o tym wiedzą! Teraz wiesz i Ty!
Naszym celem jest dostarczenie Ci produktów o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Zdajemy sobie sprawę, że wybór nie jest łatwy i często potrzebna jest pomoc fachowca. Dlatego jeśli masz jakieś pytania to chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

$('#dialog_close').click(); $('#menu_preloader_add').remove(); pixel