Szlifierki

( ilość produktów: 32 )

Szlifierki DEDRA i HECHT 

SZFLIFIERKA ROTACYJNA ACCU HECHT 1720Szlifierki to bardzo rozległa kategoria elektronarzędzi. Obejmuje ona bardzo bogatą ofertę narzędzi marki HECHT i DEDRA rózniącą się od siebie parametrami i przeznaczeniem. 

Są to narzędzia przeznaczone do ponownej obróbki powierzchni, czy też materiałów, które uprzednio zostały przetworzone. Dzięki wymiennym tarczom do szlifierek możemy wykorzystywać je do cięcia szlifowania czy do polerowania. W naszej ofercie znajdują się szlifierki akumulatorowe, pneumatyczne i elektryczne, i te z kolei są najbardziej popularne. W ofercie Specmajster ma m.in. :

- SZLIFIERKI KĄTOWE idealne do szlifowania, polerowania i cięcia. Bardzo popularne nie tylko przy pracach budowlanych, ale również w  przydomowych warsztatach. Zaletą są wymienne tarcze dzięki czemu taka szlifierka przyda nam się w wielu pracach. 

- SZLIFIERKI OSCYLACYJNE  wykorzystywane do obróbki powierzchni płaskich lub lekko zaokrąglonych.  Wyróżniają się prostokątną stopą na który nadkładamy papier ścierny. 

- SZLIFIERKI MIMOŚRODOWE Idealne do usuwania wierzchnich powłok i polerowania. Odróżnia je okrągła stopa z papierem ściernym. Są również wyposażone w system odsysania pyłu co zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy oraz papier ścierny starcza nam na dłużej. 

- SZLIFIERKI TAŚMOWE Bardzo charakterystyczne i rozpoznawalne. Ich cechą jest prostokątna stopa na którą nakładamy papier ścierny, który przesuwa się na rolkach. Pozwala to na bardzo szybkie i dokładnie wyrównanie dużych powierzchni. 

- SZLIFIERKI TYPU DELTA  Ich cechą charakterystyczną jest stopa przypominająca żelazko. Wykorzystuje się ją do szlifowania mniejszych powierzchni a przez wszystkim w trudno dostępnych rogach.  

Oczywiście w naszej bogatej ofercie szlifierek dedra i hecht nie zabraknie szlifierek do gipsów. Zapraszamy. 

$('#dialog_close').click(); $('#menu_preloader_add').remove(); pixel