Formularze reklamacyjne

 

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

 

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Panstwa weszła w posiadanie rzeczy.

 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia na przykład pismo wysłane pocztą na adres Specmajster.pl 07-420 Kadzidło 41, faksem- nr 29 888 10 21 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail naszego sklepu internetowego: specmajster@gmail.com (jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

 

 

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowę uwaza się za niezawartą, a strony zobowiazane są do zwrotu wzajemnych świadczeń.

Zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu/ów. Nie zwracamy kosztów odesłania do nas produktu/ów.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zamniejszenie wartości produktów będace wynikiem korzystania z nich w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu nie otrzymania produków i oceny stanu produktów.

Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 

Proszę odesłać nam produkty na adres Specmajster.pl 07-420 Kadziło 41, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 

 

Bieg terminu do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej w ramach naszego sklepu internetowego rozpoczyna się w przypadkach:

 

  1. w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy,

  2. w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności wielu rzeczy, które dostarczane są osobno,

  3. w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy,

  4. w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w częściach,

  5. w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części,

  6. w przypadku umów o regularne dostarczanie rzeczy przez czas oznaczony w którym weszli Państwo w posiadanie pierwszej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie pierwszej z rzeczy.

 

REKLAMACJA, ODSTĄPIENIE OD UMOWY, ZWROT TOWARU/ÓW, WPŁATY  MUSZĄ BYĆ ZGŁOSZONE WRAZ Z ODPOWIEDNIM FORMULARZEM.

 

 

MakitaOświadczenie odstąpienia od umowy konsumenckiej w ciągu 14 dni

NarzędziaOświadczenie odstąpienia od umowy konsumenckiej w ciągu 14 dni

 

MakitaFormularz Zwrotu Towaru

NarzędziaFormularz Zwrotu Towaru

 

makita Formularz Zwrotu wpłaty

Formularz Zwrotu wpłaty

 

 

makita Formularz Reklamcji Towaru 

Formularz Reklamacji Towaru

$('#dialog_close').click(); $('#menu_preloader_add').remove(); pixel