Pilarka łańcuchowa elektryczna HECHT 2035 - Cicha i bez emisji spalin

2018-02-13
Pilarka łańcuchowa elektryczna HECHT 2035 - Cicha i bez emisji spalin

Pilarka elektryczna HECHT 2035 - Lekka i bardzo funkcjonalna


Nie jesteś profesjonalnym pilarzem i potrzebujesz piły łańcuchowej do cięcia drewna na opał ? Pilarka łańcuchowa HECHT 2035 to sprzęt, którego szukasz. Ta pilarka jest napędzana silnikiem elektrycznym o mocy aż 2000 W. Zastosowanie silnika elektrycznego pozwana na cięcie nawet wewnątrz budynków, ponieważ nie emituje ona spalin i jest bardzo cicha. Jest to model bezobsługowy, więc nie wymaga wielu czynności konserwacyjnych. Sprowadzają się one do dolewania oleju i wymiany zużytego łańcucha, co swoją drogą jest bardzo proste. Zastosowano w niej zintegrowaną pompę, która automatycznie smaruje łańcuch i prowadnice. Zbiornik oleju jest przezroczysty, co ułatwia  nam monitorowanie poziomu oleju. 
Model HECHT 2035 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie podczas pracy. Pilarka łańcuchowa HECHT 2035 posiada hamulec bezpieczeństwa, uchwyt na kabel zasilający i metalowy grzebień. 
Do zbudowania tej piły elektrycznej użyto bardzo nowoczesnych i wytrzymałych materiałów takich jak wysokiej jakości stal, bardzo mocnego tworzywa sztucznego oraz lekkiego stopu aluminium. Dzięki temu piła jest bardzo poręczna i mobilna. Waży zaledwie 4,2 kg. Posiada prowadnicę o długości 35 cm oraz łańcuch 3/8" o długości 52 ogniw. 
Mimo wszystkich zabezpieczeń pilarka to bardzo niebezpieczne narzędzie. Na biegu jałowym prędkość łańcucha wynosi 13,5 m/s. Dlatego, podczas wykonywania wszelkich  prac, pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczeniu i ochronie. 
Łańcuch hecht
hecht 2035
hecht 2035

\hecht 2035
hecht 2035
Autor: A.W. 

Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
$('#dialog_close').click(); $('#menu_preloader_add').remove(); pixel