Zlecenie naprawy urządzenia w naszym serwisie-procedury

2018-08-03

W związku z dość dużą ilością zapytań od klientów w sprawie zlecania napraw w naszym serwisie, informujemy, że cały proces zlecenia jest bardzo prosty:

Pierwszym krokiem jest wysłanie zgłoszenia, który znajdą Państwo tutaj: 1) Po wypełnieniu i wysłaniu formularza nasz konsultant kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

2) Kurier firmy DPD w przeciągu 2 dni roboczy od wysłania zgłoszenia odbiera uszkodzony sprzęt w wyznaczonym przez Państwa terminie i miejscu. Uwaga!!! W przypadku kiedy kurier nie pojawi się u Państwa po odbiór przesyłki prosimy powiadomić nas telefonicznie, wyjaśnimy przyczynę.
 
3) Następnie w przeciągu 3 dni roboczych sprzęt trafia na stanowisko serwisowe,  po dokonaniu oględzin klient jest informowany o ewentualnych kosztach naprawy. 

4) Po akceptacji kosztów naprawy sprzęt jest naprawiany oraz testowany w zależności od stopnia usterki. Staramy się, aby czas naprawy nie przekraczał 6-8 dni roboczych. Termin jest orientacyjny. W sytuacji kiedy zachodzi konieczność sprowadzenia nietypowej części lub w przypadku wystąpienia komplikacji podczas naprawy termin może ulec wydłużeniu.

 5) Istnieją dwie możliwości zapłaty za usługę:

a) Wysyłka za pobraniem (płatna przy kurierze podczas odbioru sprzętu)
b) Wpłata na konto (przed odesłaniem sprzętu, klient otrzymuje dane potrzebne do przelewu e-mailem bądź też telefonicznie.)

Proponujemy dostarczenie sprzętu do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej  DPD  w kwocie wysyłki 15zł Brutto w jedną stronę, na terenie całej Polski. Opłata za przesyłkę pobierana jest po powrocie sprzętu z serwisu, przy odbiorze przez kuriera nic Państwo nie płacą. Jeśli proponowana przez nas opcja nie odpowiada państwu, uszkodzony sprzęt można do nas przesłać na swój koszt dowolną firmą kurierską oraz pocztą, w takim przypadku prosimy o nie wypełnianie formularzu dostawy, a jedynie o dołączenie do paczki danych adresowych na który ma zostać odesłany naprawiony sprzęt, oraz krótki opis uszkodzenia. 
Uwaga!!!. Prosimy o dołączenie adresu e-mail, oraz tel w celu przekazywania informacji o postępach w naprawie sprzętu.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
$('#dialog_close').click(); $('#menu_preloader_add').remove(); pixel