Program Partnerski

 Wystarczy że polecisz nas innym!

 

 

 

Program partnerski www.SpecMajster.pl to propozycja współpracy skierowana do wszystkich. Webmasterów, właścicieli i administratorów stron www, jak również do tych, którzy nie posiadają własnej strony www.

Inwencja, ambicje i chęć rozwoju, wiedza i sumienna praca – tego szukamy. Twoje dochody wynikające ze współpracy, będą wynikiem wyłącznie Twojego zaangażowania. W zamian, oprócz wpływów na koncie otrzymasz niezależność i satysfakcję. W zamian za współpracę, otrzymasz prowizję od obrotu wygenerowanego przez klienta.

Posiadając stronę internetową i konkretną liczbę osób ją odwiedzających, będziesz musiał jedynie znaleźć sposób na to, by odwiedzili oni stronę www.SpecMajster.pl Internauci o konkretnych zainteresowaniach z pewnością będą nią zainteresowani, dla wielu z nich bez wątpienia będzie ona niezwykle atrakcyjna. Zachęta – to Twoja rola. Wyłącznie od Twojej pracy, zaangażowania i pomysłowości, wkładu włożonego w to, by trafiający na Twoją stronę internauta, chciał odwiedzić właśnie naszą stronę, zależeć będzie Twój zysk.

 

Program Partnerski pozwoli Ci wypromować stronę www.SpecMajster.pl poprzez umieszczenie reklamy w formie bannera, panelu subskrypcji bądź odnośnika tekstowego na swojej stronie www. Linki do strony www.SpecMajster.pl mogą znajdować się na stronach, jak również na forach lub w stopkach maili. Wszędzie tam gdzie będą widoczne dla każdego użytkownika internetu. Dzięki umieszczeniu ich na swojej stronie staniesz się łącznikiem między nami a internautą. Staniesz się korytarzem łączącym nasz sklep z klientem, bez konieczności sporządzania faktur, obsługi klienta i walki z biurokracją. Nie inwestujesz w sklep, inwestujesz w siebie. Dbając jedynie o przekierowanie internautów na strony www.SpecMajster.pl nie ponosisz żadnego ryzyka. Dzięki Tobie zyskujemy wciąż nowych klientów, a Ty korzyść finansową za określoną, udokumentowaną sprzedaż.

 

Jak uzyskać dostęp do Programu Partnerskiego?

- załóż konto na naszej stronie

- poinformuj nas że chcesz uczestniczyć w Programie Partnerskim

- zaloguj się na podaną przez nas stronę do której posiadasz indywidualny login i hasło. Strona ta to Twoje centrum rozliczeniowo-operacyjne. Będziesz mógł tam zobaczyć ile zarobiłeś, kto i kiedy wchodzi na naszą stronę z Twojego polecenia, na Twojej prywatnej stronie znajdują się również materiały reklamowe których będziesz używał do publikacji.

$('#dialog_close').click(); $('#menu_preloader_add').remove(); pixel