Program Partenrski

Program partnerski to bardzo dobra i ciekawa propozycja dla webmasterów, którzy chcieliby zarabiać na swojej stronie, reklamując nasz sklep.

Postaraliśmy się, aby w ramach naszego programu partnerskiego wszystko było możliwie proste i zautomatyzowane, żeby korzystanie z naszego programu było przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Cały panel jest przygotowany bardzo intuicyjnie, tak więc jego obsługa nie powinna sprawiać Tobie trudności. Po kilku minutach będziesz świetnie orientował się w jego możliwościach i zawartości.

W ramach programu partnerskiego masz do dyspozycji specjalny panel administracyjny, w którym widzisz listę swoich klientów, wartości ich zamówień, możesz dokonać wypłaty zgromadzonych środków  lub przygotować reklamy na swoją stronę. Poniżej omówione są wszystkie te elementy.

Naliczanie prowizji
Dzięki programowi partnerskiemu możesz zarabiać na dwóch poziomach: bezpośrednim i pośrednim. Prowizję bezpośrednią dostajesz od klientów, którzy zrobili zakupy w naszym sklepie trafiając do niego bezpośrednio z Twojej strony. Wtedy, od każdego dokonanego przez nich zakupu dostajesz 5% prowizji. Jednak, jeżeli klient, który trafił do sklepu z Twojego polecenia, nie zrobi zakupów przez 180 dni, staje się z powrotem „wolny". W takim przypadku nie będziesz już miał prowizji od jego zakupów, chyba, że ponownie wejdzie w program partnerski z Twojego polecania. W swoim panelu widzisz wszystkich swoich klientów oraz wartości ich zamówień, dlatego łatwo możesz sprawdzić, któremu klientowi kończy się czas, robienia zakupów na „Twoje konto". W Twoim interesie jest, aby zachęcać swoich klientów do regularnych zakupów, tak żeby nie tracić prowizji.

Prowizja pośrednia, przypomina schemat drzewa. Jeżeli wśród Twoich klientów znajdują się również inni webmasterzy i oni też zdecydują się przystąpić do programu partnerskiego, to będziesz dostawał dodatkowo 5% od prowizji, którą oni wygenerują. UWAGA: nie jest to 5% od wartości zamówień dokonanych przez ich klientów, tylko 5% od prowizji, którą oni dostają od naszego sklepu. Cały czas będziesz też dostawał 5% od zamówień dokonanych przez swojego klienta-webmastera, pod tym względem nic się nie zmienia. Prowizja pośrednia jest zatem rozszerzeniem, a nie zastąpieniem prowizji bezpośredniej. To taki dodatkowy bonus.

Wytłumaczmy to na prostym przykładzie. Załóżmy że masz 5 klientów, w tym jeden jest webmasterem i on ma 3 klientów. Każdy z Twoich klientów, w tym ten webmaster, zrobił zakupy na 100 złotych. W sumie daje to obrót 500 złotych W takim przypadku otrzymasz prowizję bezpośrednią wynoszącą 25 złotych (5% z 500 złotych). Jednak równolegle każdy klient webmastera (tego, który jest Twoim klientem) zrobił zakupy na 200 złotych. Tak więc obrót na koncie tego webmastera wynosi 600 złotych i dostaje on od tego prowizję 30 złotych. Na Twoje konto trafi 5% z jego prowizji, czyli dodatkowo 1,5zł. Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie ilość klientów, których możesz mieć na swoim koncie.

Reklama
Nasz program partnerski przygotowany jest z myślą o tych zaawansowanych jak i początkujących webmasterach. Względem tego możesz wybrać, która forma reklamy bardziej Tobie odpowiada. Jeżeli nie chcesz zmieniać znacząco wyglądu swojej strony lub jesteś początkującym webmasterem możesz skorzystać z prostej formy reklamy, czyli z banerów. Wystarczy, że z listy wybierzesz baner, który chcesz emitować u siebie, następnie wskażesz, na który dział sklepu ma on przekierowywać (możesz informować o nowościach, przecenach albo, jeżeli jesteś producentem, o swoich produktach, które są w naszym sklepie wystawione do sprzedaży - nie musisz wtedy reklamować konkurencji) i naciskasz przycisk „generuj kod". Pojawi Ci się kod HTML, który powinieneś wkleić na swojej stronie.

Dla bardziej zaawansowanych webmasterów przewidziana jest opcja generowania kodu PHP. Dzięki temu możesz zastosować ciekawsze i skuteczniejsze formy reklamy niż zwykły baner. Generator kodu PHP pozwala Ci reklamować wyselekcjonowane rzeczy od konkretnego producenta, kategorii, nowości albo promocje, a nawet tylko jeden konkretny produkt. W efekcie zamiast banera, na Twojej ukaże się losowy spis produktów, wybrany według zdefiniowanych przez Ciebie zasad - z doświadczenia wiemy, że to bardziej przyciąga uwagę klientów i jest skuteczniejszą motywacją do zakupów, niż zwykły baner.

Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości reklam, które możesz mieć na swojej stronie oraz ich połączenia. To znaczy, że nie ma problemu, żeby na stronie wyświetlać baner i na przykład kilka list produktów na raz - to wszystko zależy już tylko od Twojej inwencji.

Wypłaty
W programie partnerskim naszego sklepu swoje prowizje możesz wypłacać w bonach towarowych, które następnie wymieniasz na produkty w naszym sklepie lub w gotówce. Wszelkie rozliczenia są prowadzone na bieżąco, więc stale znasz swój stan konta. Twoja prowizja naliczana jest po opłaceniu (nie po złożeniu) zamówienia przez klienta. Zgromadzone środki możesz wypłacać w dowolnym terminie.

Jak się dostać?

Przede wszystkim musisz założyć sobie konto w naszym sklepie. Dostępne są dwie możliwości. W pierwszej możesz od razu skontaktować się z obsługą sklepu i poprosić ją o możliwość korzystania z programu partnerskiego. Jednak po dwóch zrealizowanych zamówieniach, możliwość przystąpienia do programu partnerskiego włączy się automatycznie.

Mamy nadzieję, że ta propozycja zainteresuje ciebie i będziesz naszym dobrym parterem.

 

 

Z pozdrowieniami

Mariusz Kwiatkowski

właściciel firmy SpecMajster.pl

tel 660-131-131

$('#dialog_close').click(); $('#menu_preloader_add').remove(); pixel